پاورپوینت مدل تاکسونومی یا آرایه شناسی

این فایل درباره ی پاورپوینت مدل تاکسونومی یا آرایه شناسی می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
پاورپوینت مدل تاکسونومی یا آرایه شناسی|42093403|ep

دانلود پاورپوینت آشنایی با مدل تاکسونومی


مشخصات فایل
تعداد صفحات18حجم742/32 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt
توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت آشنایی با مدل تاکسونومی جهت رشته گوناگون در قالب 18 اسلاید و با فرمت ppt به صورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

مناطق طبیعی یا همگن
منطقه همگن از نواحی تشکیل شده که اختلاف محل به محل درون آن بسیار ناچیز است. برای تعیین مناطق همگن می توان از عوامل طبیعی، فرهنگی و اقتصادی بهره جست. در تعیین مناطق همگن عمدتاً از روش های قیاسی بهره گرفته می شود.

روش کلی تشخیص مناطق همگن
در این روش با تجمیع واحدهای محلی بر اساس میزان تشابه در یک گروه، مناطق همگن مشخص می گردند. میزان تشابه بر اساس میزان انحراف از میانگین تعیین می گردد. برای تشخیص مناطق همگن بر اساس میزان اطلاعات و شاخصها از روشهای مختلفی استفاده می شود.

فهرست مطالب
مناطق طبیعی یا همگن
روش کلی تشخیص مناطق همگن
روش های تعیین مناطق همگن
نقشه مناطق همگن در شهر شیراز بر اساس تراکم
مزایای روش تاکسونومی
معایب روش تاکسونومی
شمای گردش مربوط به مراحل مختلف روش آنالیز تاکسونومی
منابع


"

مطالب دیگر:
📖پاورپوینت نیازسنجی سلامت و دغدغه های آن📖پاورپوینت علایم پوسیدگی دندان📖پاورپوینت واحد كنترل عفونت بيمارستان نيكان📖پاورپوینت دو سده تکاپوی توسعه در ایران📖پاورپوینت اثرات سیگار کشیدن تحمیلی📖پاورپوینت تقسیم بندی سانتریفوﮊها📖پاورپوینت بيوتكنيک تكثير و پرورش ماهيان دريایی جنوب ايران📖پاورپوینت انواع سرطان پوست و علائم آن📖پاورپوینت حقیقت مجازی📖پاورپوینت اصول تغذیه صحیح در روزه داری📖پاورپوینت اهمیت کاهش مصرف نمک📖پاورپوینت تغذيه کودک از 6 تا 24 ماهگی📖پاورپوینت تشخیص پوکی استخوان و راه های درمان آن📖پاورپوینت بهداشت روان محيط کار📖پاورپوینت کتاب مباحث جاری در حسابداری از دکتر حسین کرباسی یزدی📖پاورپوینت استفاده از روشهای داده كاوی در تشخيص نفوذ به شبكه های كامپيوتری📖پاورپوینت کتاب مدیریت مالی 1 رشته حسابداری 261 اسلاید📖پاورپوینت مزایای موبایل سولوشن📖پاورپوینت کتاب مدیریت مالی 2 از دکتر مهدی تقوی رشته حسابداری📖پاورپوینت نان صنعتی📖پاورپوینت برنامه ريزی و کنترل توليد و موجوديها📖پاورپوینت فیزیولوژی غدد داخلی📖پاورپوینت کتاب مالیه عمومی و خط مشی دولت ها از دکتر جمشید پژویان📖پاورپوینت علل آسیب ها و صدمات به کمر📖دانلود پاورپوینت مسائل جاری در حسابداری 66 اسلاید