پاورپوینت آشنایی با مدل باتلر برای گردشگری

این فایل درباره ی پاورپوینت آشنایی با مدل باتلر برای گردشگری می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
پاورپوینت آشنایی با مدل باتلر برای گردشگری |42093404|ep

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات18حجم637/745 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt
توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت آشنایی با مدل باتلر برای گردشگری جهت رشته گردشگری و توریسم در قالب 18 اسلاید و با فرمت ppt به صورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

باتلر مدل خود را در توسعه تفریحگاهها و مکانهای گردشگری در سال 1980 ارایه کرد و با توجه به تحقیقاتی که انجام داد در مدل خود از مفهوم(چرخه حیات تولید) (چرخه زندگی مقصد)استفاده کرده است.باتلر برای توسعه گردشگری 5مرحاه مختلف را برمی شمارد:
1 ـ اولین مرحله در فرآیند توسعه گردشگری مرحله « کشف» است. باتلر عقیده دارد كه برای یك شهر تعداد معدودی گردشگر وجود دارد و اثرات اقتصادی گردشگری كم است.

تعداد گردشگران به اندازه ای نیست كه سبب فراهم آوردن امكانات خاصی باشد، زیرا عوائد دریافتی كم است. ارتباط گردشگری با اقتصاد محلی بسیار كم است و افراد محلی، منطقه خود را در كنترل خود دارند. ارتباط با گردشگران معمولاً صمیمی است و با آنها به عنوان مهمان افتخاری رفتار می شود. این مرحله، مرحله كشف نامیده می شود.


فهرست مطالب
مدل باتلر
چرخه زندگی مقصد[ مدل باتلر] (Butler;1993)
Butler;1993
منابع مورد استفاده


"

مطالب دیگر:
📖بررسی نظریه های سبک های هویت📖انواع سبک های هویت و مکانیسم تغییر هویت📖سبک های هویت و مدل های شکل گیری هویت📖مبانی نظری و پیشینه تحقیق بیماری آسم 60 صفحه📖چارچوب نظری و پیشینه پژوهش بیماری آسم📖فصل دوم پایان نامه بیماری آسم📖ادبیات نظری و پیشینه تجربی بیماری آسم📖مبانی نظری و پیشینه تحقیق ​​​​​​​سبک های مقابله با استرس 96 صفحه📖فصل دوم پایان نامه مهارت های مقابله ای📖چارچوب نظری و پیشینه پژوهش مهارت های مقابله ای📖ادبیات نظری و پیشینه تجربی مهارت های مقابله ای📖ماهیت و انواع سبک های مقابله ای و اهمیت آموزش مهارت های مقابله ای📖بررسی راهبردهای مقابله ای و عوامل موثر بر انتخاب آنها📖مبانی نظری و پیشینه تحقیق سوء مصرف مواد 81 صفحه📖فصل دوم پایان نامه سوء مصرف مواد📖بررسی کامل نظریه های وابستگی به مواد📖بررسی مصرف مواد در ایران و عوامل تاثیر گذار بر مصرف مواد📖بررسی سوء مصرف مواد و رویکردهای درمانی وابستگی به مواد📖مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازاریابی الکترونیکی 29 صفحه📖فصل دوم پایان نامه بازاریابی الکترونیکی📖مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازاریابی اینترنتی 28 صفحه📖فصل دوم پایان نامه بازاریابی اینترنتی📖پایان نامه استرس شغلی پرستاران📖فصل دوم پایان نامه استرس شغلی پرستاران📖فصل سوم پایان نامه استرس شغلی پرستاران